Obecnie prowadzę cykliczne szkolenia i warsztaty z dziedziny zielarstwa, połączone z wiedzą z dziedziny psychosomatyki, litoterapii i czakroterapii przy Pracowni Psychoterapii i Pracy z Ciałem w Częstochowie. Podczas szkoleń mogę nauczyć Cię chemii roślin w praktyce, jak również zbierać i przetwarzać rośliny tak, by miały odpowiednie działanie terapeutyczne.

Jeżeli czujesz, że mogłabym Ci pomóc- odezwij się do mnie. Materia, z którą pracuję jest niezmiernie subtelna ale i konkretna. Jeżeli ktoś nie włoży w swoje zdrowie najmniejszego wysiłku, energii i pracy ku zmianom, na pewno nic w jego zdrowiu się nie zmieni. Bez naszego wkładu energetycznego i szacunku, to nie ma prawa zadziałać. Jeżeli chcesz sobie pomóc – zapraszam do współpracy 🙂

🍀🍀🍀KONSULTACJE INDYWIDUALNE ON-LINE🍀🍀🍀
W związku z nieustającymi obostrzeniami związanymi z COVID-19, oficjalnie wracam do możliwości konsultacji on-line lub telefonicznych z zakresu zielarstwa/ ziołolecznictwa.

🍀Szkolenia i konsultacje będą możliwe po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/ meilowym od wtorku do piątku, w godzinach 09:00 – 15:00.

Telefon/ WhatsApp: 536 201 063
e-mail: agata.zaskorska@vp.pl

Zanim jednak skontaktujesz się ze mną, pamiętaj: nie oczekuj ode mnie diagnostyki i terapii. Służy do tego specjalistyczny sprzęt medyczny i lekarze. W Polsce leczyć może tylko lekarz i felczer (ten ostatni ma ograniczone uprawnienia wg nowych regulacji)*.

*U S T A W A z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty.