Obecnie prowadzę cykliczne szkolenia i warsztaty z dziedziny zielarstwa, połączone z wiedzą z dziedziny psychosomatyki, litoterapii i czakroterapii przy Pracowni Psychoterapii i Pracy z Ciałem w Częstochowie. Podczas szkoleń mogę nauczyć Cię chemii roślin w praktyce, jak również zbierać i przetwarzać rośliny tak, by miały odpowiednie działanie terapeutyczne. Na co dzień chętnie odpowiadam również na pytania drogą telefoniczą lub poprzez e-mail.
Konsultację i sesję indywidualne przeprowadzam telefonicznie lub za pomocą dostępnych komunikatorów. Czas takiego spotkania to około 2 godziny.

Jeżeli czujesz, że mogłabym Ci pomóc- odezwij się do mnie. Materia z którą pracuję jest niezmiernie subtelna ale i konkretna. Zasada jest bardzo prosta: jeżeli ktoś nie wierzy w moc roślin, nie włoży w swoje zdrowie najmniejszego wysiłku i pracy ku zmianom, na pewno nic w jego zdrowiu się nie zmieni. Bez naszego wkładu, wysiłku i szacunku, to nie ma prawa zadziałać. Jeżeli chcesz poznać właściwości roślin leczniczych – zapraszam do współpracy 🙂
Zanim jednak skontaktujesz się ze mną w celu indywidualnej porady, pamiętaj: nie oczekuj ode mnie diagnostyki i terapii. Służy do tego specjalistyczny sprzęt medyczny i lekarze. W Polsce leczyć może tylko lekarz i felczer (ten ostatni ma ograniczone uprawnienia wg nowych regulacji)*.

*U S T A W A z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty.