Obecnie prowadzę konsultacje z zakresu fitoterapii i profilaktyki żywienia.

W okresie od kwietnia do października prowadzę również spacery zielarskie w terenie (więcej nt spacerów zielarskich w zakładce BLOG lub w zakładce WYDARZENIA na facebook PRACOWNIA NIMRODEL).

Jak przebiega zdrowotna konsultacja indywidualna?
Konsultacja trwa „tyle ile trzeba” 🙂 Wspólnie omawiamy i analizujemy problem. Spotkanie przebiega w formie on-line lub w gabinecie. Kolejne konsultacje odbywają się najszybciej po okresie 2-3 miesięcy.

W skład konsultacji wchodzi:
1. Analiza wyników badań.
2. Szczegółowy wywiad zdrowotny.
3. Omówienie funkcjonowania układów w ciele tak, aby zrozumieć działanie jego poszczególnych mechanizmów.
4. Dobrany indywidualny program zdrowotny.
5. Moja opieka podczas trwania dobranego programu.

🍀🍀🍀Szkolenia i konsultacje są możliwe po wcześniejszym umówieniu telefonicznym🍀🍀🍀

Telefon: 536 201 063
e-mail: agata.zaskorska@vp.pl
FACEBOOK: Pracownia Nimrodel

Jeżeli czujesz, że mogłabym Ci pomóc- odezwij się do mnie. Materia, z którą pracuję jest niezmiernie subtelna ale i konkretna. Jeżeli ktoś nie włoży w swoje zdrowie najmniejszego wysiłku, energii i pracy ku zmianom, na pewno nic w jego zdrowiu się nie zmieni. Bez naszego wkładu energetycznego i szacunku, to nie ma prawa zadziałać. Jeżeli chcesz sobie pomóc – zapraszam do współpracy 🙂

Zanim jednak skontaktujesz się ze mną, pamiętaj: nie oczekuj ode mnie diagnostyki. Służy do tego specjalistyczny sprzęt medyczny i lekarze. W Polsce leczyć może tylko lekarz i felczer (ten ostatni ma ograniczone uprawnienia wg nowych regulacji)*.

*U S T A W A z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty.