Hej 🙂 I taki to był „ostatni w tym sezonie mleczyk”. Sobotni, jurajski spacer 😉
I kogo nie było, to mam nadzieję, że chociaż spędził ten czas w naturze jak MYYYY! Spacer był inny niż zwykle: dałam trochę na luz, bo dzieci, bo pogoda, jak i będąc w roli przewodnika, zielarki i Mamy, inaczej być nie mogło. Dziękuję Wam wszystkim za obecność, cierpliwość, ciekawość i życzę powodzenia na „Zielonej Stronie Mocy”
🍀Jako Pracownia Fitoterapii, od listopada 2023 do kwietnia 2024 zapraszam na warsztaty, które ogłaszać będę na bieżąco tutaj i na stronie www.
🍀Na spacery zaproszę Was w przyszłym roku: MAJ 2024 (ale ich harmonogram standardowo ogłoszę na początku roku). Mam taki pomysł, że jak aura będzie sprzyjać to jeszcze na terenie jury krakowsko-częstochowskiej zrobimy wyprawę na zimowy spacer: bo w końcu sezon zielarski trwa 12 miesięcy w roku💗
🍀Terapia esencjami kwiatowymi cały czas dla Was po umówieniu telefonicznym: jeżeli chcecie o niej porozmawiać tez dla Was jestem🌬

Będę starała się jeszcze DZISIAJ (max jutro) wszystkim odpisać na wiadomości i oddzwonić. W zeszłym tygodniu nie miałam już na to przestrzeni.

DOBROCI!

Aga 🙂

 

IWONA dziękuję za zdjęcia i Pamiątkę!🤗
Kategorie: Bez kategorii