Dziś mija ROK od zarejestrowania mojej firmy. Choć urodziny Pracowni są to już właściwie 5! Mija 5 lat od pierwszych kroków, które stawiałam samodzielnie jako Nimrodel. I mimo, że Pracownia ma się dobrze, ta tolkienowska Nimrodel dla mnie gdzieś po drodze już umarła. Symbolicznie. Bo zmieniłam się -jako Twórczyni, Kobieta, Człowiek- w niej sama. Dzięki Niej 🌞 Jak napisał Sapkowski: „Coś się kończy, coś się zaczyna”. Ale i przychodzi wtedy decyzja i nastaje „Droga z której się nie wraca”.
Myślę, że TERAZ to zawsze dobry czas, żeby zacząć coś nowego. Dlatego odpuszczam tę historię, z którą już się nie identyfikuję. Z szacunku do siebie, do Was i Świata piszę o tym już dzisiaj. Z końcem tego roku ZAMYKAM SKLEP STACJONARNY w obecnej lokalizacji w której jestem. Ale PRACOWNIA CAŁY CZAS BĘDZIE DLA WAS DZIAŁAĆ! Pamiętajcie o tym i nie zapomnijcie o tym, ponieważ cały czas moje rękodzieło jest dla Was dostępne. Zielarstwo i rzeczy piękne są moją drogą, dlatego nie zwolnię tempa w tworzeniu. Cały czas będę prowadzić działalność, natomiast materializując moje nowe projekty w tej chwili potrzebuję skumulować moją Moc i ukierunkować ją na Nowe. Wrócę do Was za kilka miesięcy, lecz już w nowej odsłonie. O wszystkim będę Was informować na bieżąco.
CO DALEJ?
– Spacery edukacyjne i warsztaty zielarskie wracają w kwietniu 2023
– Jest możliwość zorganizowania warsztatów dla Was na zamówienie. Kontakt: pracowniafitoterapii@vp.pl
– Możecie do mnie napisać ws rękodzieła: PACZKI WYSYŁAM PRZEZ PACZKOMAT INPOST LUB KURIER INPOST
– Jest możliwość skorzystania z konsultacji zielarskich i terapii esencjami dr Bacha w formie ON LINE www.pracowniafitoterapii.com
– dojeżdżam z bańkami ogniowymi do Was na terenie CZĘSTOCHOWY
– Jestem dla Was w mediach społecznościowych, na stronie www, możecie do mnie napisać meila i zadzwonić: 536 201 063
Dziękuję Wam, że ze mną jesteście i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną dalej: cierpliwie czekając na nową odsłonę Pracowni.
Do zobaczenia,
Agata Zaskórska
Kategorie: Bez kategorii