Serdecznie Was zapraszam na warsztaty rozwojowo-terapeutyczne organizowane przez Dominika Miedzińska-Golczyk, psycholog, psychotraumatolog. Warsztaty te są wyjątkowe, ponieważ Dominika poprowadzi je przy wsparciu gry terapeutycznej „Grunt to korzenie” oraz techniki wspierające terapię traumy.
Jako Pracownia Fitoterapii Agata Zaskórska również będę obecna podczas tego wydarzenia. By rozluźnić się i połączyć z Naturą, poprowadzę spacer zielarski po jurajskich terenach opowiadając Wam o znaczeniu korzeni i mocy roślin wspierających zdrowie. Wspólnie zrobimy również napary z zebranych ziół.
„Coraz częściej (i bardzo dobrze) mówi się o traumie transgenerscyjnej, o lęku przenoszonym z pokolenia na pokolenie. Trochę zapominamy w tym wszystkim, że od przodków dziedziczymy też wiele zasobów.
Jeśli chcesz zaopiekować się zranieniami swojej rodziny, przerwać cykl traum, pooglądać, jaki wpływ mają na Twoje życie…
zapraszam Cię do pierwszego kroku w tym kierunku. Krok powrotu do korzeni, by przyjrzeć się, co trzeba uzdrowić, a z czego można czerpać już dziś. Zdrowe korzenie, to podstawa zdrowego, silnego i owocującego drzewa.
Kiedy? 4-6 listopada 2022r, piątek od 15:00 do niedzieli do 15:00
Dla kogo? Dla tych, którzy chcą pochylić się nad swoją historią, uleczyć zranienia, obejrzeć rodzinne lojalności. Przy zapisie odbędziemy krótką konsultację telefoniczną, by wspólnie zdecydować czy to dobry czas dla Ciebie na taką podróż.”
Zachęcam Was do uczestnictwa, temat jest niezwykle ważnym i kluczowym elementem naszego życia i sapomoznania. Sama cieszę się również na kolejną współpracę z Dominiką 🍀
Kategorie: Bez kategorii