Serdecznie zapraszam na całodniowe warsztaty zielarskie połączone z mini-wykładem na temat podstawowych zasad zbioru, suszenia i przechowywania surowców oraz warsztatem z tworzenia kadzideł słowiańskich

HARMONOGRAM
9:00-10:00 zbiórka, zapoznanie się uczestników, kawa/herbata/ ciacho 🙂
10:00-11:30 mini-wykład dotyczący zbioru, suszenia i przechowywania surowców zielarskich. Pytania-odpowiedzi
12:00-15:00 wyjście w teren. Spacer edukacyjny połączony ze zbiorem roślin jadalnych i leczniczych
15:00-16:30 przerwa obiadowa 🙂

16:30-18:00 Tworzenie krok po kroku własnego kadzidła słowiańskiego + mini-wykład na temat BHP okadzania

Warsztaty odbędą się u mnie w domu na terenie jury krakowsko-częstochowskiej w Olsztynie pod Częstochową. Nie mam nic przeciwko, żebyś wziął ze sobą dzieci, o ile będą Państwo za nie odpowiedzialni i nie będą one przeszkadzać innym uczestnikom w pracy. To samo tyczy się zwierząt (choć proszę wziąć pod uwagę, że sama mam na miejscu swoje). Cena warsztatu obejmuje materiały pomocnicze (które zabierają Państwo ze sobą), korze i narzędzia potrzebne do zbioru, moją pracę, bufet herbaciano-kawowy z przekąskami i wegańską zupę-krem na obiad (jeżeli Państwo będą mieli ochotę, można również wybrać się samodzielnie do pobliskich gastronomii na obiad).
KIEDY
16 lipca (sobota) od godziny 10:00-18:00
CENA
300 zł od osoby dorosłej
LICZBA MIEJSC JEST MOCNO OGRANICZONA
NA WARSZTATY OBOWIĄZUJE PRZEDPŁATA 50% NA KONTO BANKOWE PRACOWNI. PRZEDPŁATA JEST GWARANCJĄ UDZIAŁU I GWARANCJĄ MIEJSCA WARSZTATOWEGO. W celu zapisania się proszę Państwa wcześniej o kontakt meilowy (proszę o cierpliwość, meile odczytuję późnymi wieczorami lub wczesnymi porankami):
pracowniafitoterapii@vp.pl
Możesz również skontaktować się ze mną telefonicznie: 536 201 063
ZAPRASZAM SERDECZNIE
Agata 🙂
foto: M. Biskupska
Kategorie: Bez kategorii