Zbliża się 8 marca -Dzień Kobiet- więc czas zacząć wielkie kobiece świętowanie! Chcesz w miłym, kreatywnym, roześmianym, kobiecym gronie spędzić czas w poniedziałkowe popołudnie? Poprzyglądać się sobie, porozmawiać, zrobić sobie, swojej przyjaciółce, mamie, siostrze prezent w tym wyjątkowym dniu? Zapraszam na spotkanie pt. ” W kobiecym gronie”, podczas którego jako Pracownia Nimrodel opiszę rośliny działąjące na naszą obiecą zmysłowość, libido. Nie może Cię z nami zabraknąć!
Będzie to niezwykłe spotkanie, podczas którego będziemy rozmawiać o tym czego pragną kobiety, co nam w duszy gra, co nam sprawia przyjemność, o czym marzymy. Będzie to czas radości i wielu niespodzianek.

Prowadząca: Maja Wyremblewska- psycholog, psychoterapeuta, asystent psychodramy, właściciel i założyciel Pracowni Psychoterapii i Pracy z Ciałem.

Gość specjalny: Agata Zaskórska właścicielka Pracownia Nimrodel, w której od lat z sukcesem zajmuje się zielarstwem, fitoterapią i fitorękodziełem. Podczas warsztatu przygotuje dla nas prezentację, zielarskie upominki i opowie o wpływie ziół na naszą kobiecość i libido.

Kiedy: Poniedziałek 8 marca 2021 godzina 17.00-20.00
Gdzie: Pracownia Psychoterapii i Pracy z Ciałem Oto Ja, ul. Waszyngtona 33/2 Częstochowa.

Zapisy: Pod numerem telefonu 663-633-698 ( najlepiej wyślijcie sms o treści: dzień kobiet, imię i nazwisko, odłownię, bo jak powadzę terapię, często nie mam jak odebrać).

Koszt: 120 zł.

Ilość miejsc mocno ograniczona. Zajęcia odbywają się zgodnie z zaleceniami reżimu sanitarnego. 
Kategorie: Magiczne rośliny