To ostatnie spotkanie z ziołami i litoterapią w terenie w tym roku💚🙏💚 Tym razem spotykamy się przy Zalewie w Blachowni obok Częstochowy, by zapoznać się z roślinnością tego obszaru. Widzimy się 17 października w sobotę o godzinie 10:00 na Parkingu od ulicy Wczasowej (szczegóły poniżej). Serdecznie zapraszam do wcześniejszych zapisów: są obowiązkowe.

Podczas spaceru zostaną przypomniane podstawowe zasady, którymi należy się kierować podczas zbierania dzikich roślin jadalnych i leczniczych.
🌱Nauczymy się rozpoznawać wybrane gatunki, omówione zostaną także ich właściwości oraz możliwości wykorzystania surowców w kuchni i lecznictwie.
🌱Dzięki nabytej wiedzy w praktyce i samodzielnie określisz i zbierzesz jadalne chwasty.
🌱Będziemy wspólnie spacerować w okolicach zalewu w Blachowni w poszukiwaniu jadalnych kwiatów.
🌱Uczestnicy przekonają się osobiście o znaczeniu sezonowości: skupiając sie na zbiorach paździenikowych na przestrzeni roku.
🌱Spotykamy się w sobotę 17 października 2020 na parkingu przy zalewie w Blachowni koło Częstochowy. Szczegóły niebawem w dyskusji wydarzenia 💜🤗📿🌌🙏
🌱Spacer potrwa do 3 godzin.
Inwestycja: 20 zł od osoby dorosłej.
Dzieci: za darmo
🐛Spotykamy się 17 pażdziernika o godzinie 10:00 w Blachowni na parkingu przy zbiorniku od ulicy Wczasowej (czerwony krzyżyk na mapce)🌱
🐛Konieczne zapisy na wyprawę pod nr tel 536 201 063 (może być sms)Możliwość faktury (proszę o informację wcześniej).

1 Foto: Mal Gomma

Kategorie: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *