Wraz z nadejściem września w Olsztynie pod Częstochową, położonym w malowniczych krajobrazach Jury, odbył się plener bębniarski połączony z jogą oraz innymi aktywnościami promującymi zdrowie. Plener miał miejsce na terenie restauracji i hotelu Spichlerz u podnóża ruin zamku w Olsztynie. W jego ramach odbyło się 15 godzin warsztatów z bębnami etnicznymi w klimatach Zachodniej Afryki i Orientu, warsztaty jogi i relaksacji, jak również występ fireshow oraz wspólne muzykowanie przy ognisku. Jako Pracownia miałam możliwość przeprowadzenia edukacyjnego spaceru zielarskiego.

Spacer zielarski odbył się w niedzielę 6 września. Poszliśmy trasą spod wapiennego dreptaka pod rzeźby Kędziory przy Spichlerzu, kierując się w stronę Kamieniołomu Kielniki. Spacer potrwał około 3 godzin.
Z tego miejsca chciałam wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim Uczestnikom spaceru, który odbył się na łamach Etno Jury 🙂 Bardzo dziękuję Mateuszowi i całej Etnochowie za zaproszenie! Dziękuję za miłe spędzenie tych kilku godzin z Wami w terenie.

Agata

Kategorie: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *