Tak pod zbliżający się nów, pozwoliłam sobie napisać troszkę o czarnej soli. Dla zainteresowanych będzie do znakomity czas do jej wykonania. Jak to z tą solą wiedźm jest w praktyce?


Przede wszystkim jej tworzenie ma sens, ponieważ ma silniejsze działanie ochronne jak i oczyszczające niż sól kamienna. Będzie doskonałym rozwiązaniem dla ochrony nas samych, domostwa, będzie odpędzać złe wpływy z zewnątrz. Ma działanie wzmacniające we wszelkiego rodzaju rytuałach. Dobrze usuwa uroki, klątwy, złożeczenia rzucone w naszą strone. Chroni przed złą energią. Po zapieczętowaniu nią terenu tworzy mocne bariery przed złymi mocami.

Do jej wykonania potrzebujemy:
3 części soli naturalnej
1 część węgla drzewnego
1 część popiołu z rośliny o właściwościach oczyszczających/ochronnych (polecam białą szałwię/liść laurowy)
Dość pojemny możdzież

Sposób wykonania:
Czynności wykonujemy z pełnym zaangażowaniem w duchu dobrego życzenia. Jeżeli mamy warunki, dobrze czynności te wykonać na łonie natury, jeżeli nie: w najspokojniejszym dla nas pomieszczeniu. Podczas pełni zapalamy świecę (najlepiej z wosku pszczelego bądź o białym kolorze). W moździeżu ucieramy sól, dodając po kolei węgiel następnie popiół. Dobrze ucieramy składniki na jednolitą masę. Po przygotowaniu soli, dziękujemy przestrzeni/opiekunom/aniołom za to, że mogliśmy wykonać tak cenne narzędzie, które ochroni nas przed złymi mocami. Czarną sól przechowujemy w ceramicznym, dość szczelnym pojemniku.

Kategorie: Magiczne minerały

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *